Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Весняний Валерій Михайлович
1. Подскажите, возможно ли узнать телефоны и адресса СПД, зарегистрированых в городе и пригороде, для установки сотрудничества? Если да, то подскажите, пожалуйста, как. Спасибо!
Ксенія Анатоліївна
2. Звернення ліцеїстів Тульчинського військово-спортивної школи інтернат-ліцею Всі учні ліцею 2014 року випуску звертаються до вас з проханням припинити підозрювати, або обвинувачувати Омельченка О. П в тому чого він не робив. Ми знаємо, що це знана і шановна людина у своїй справі, він багато зробив гарних справ, як для кожного з нас, так і для ліцею, також ми вважаєм, що дані обвинувачування є безпідставними, оскільки, за той час, що ми навчались з його сторони не було ніяких натяків на хабар чи щось в цьому роді. Ця людина одна із ініціаторів створення даного ліцею, він все починав і з його допомогою цей ліцей існує. Ми вважаємо, що це обвинувачування є несправедливим, про це свідчить, наприклад, те, скільки сил він вклав в свою роботу і в своїх учнів, скільки разом зі своїми учнями він добився і на якому рівні зараз знаходиться ліцей. Олександр Петрович занадто чесна, відповідальна, вихована і добра людина, щоб вчинити, те в чому його обвинувачують, він ніколи не брав хабарів і завжди виступав за інтереси ліцею, він завжди підтримував нас, давав нам знання та корисні поради, його настанови були дуже корисні і допомагають нам і в сьогоднішній час, тому ми вважаємо, що все це наклеп і просимо Вас звернути увагу на наш лист та врахувати наші думки. З повагою ліцеїсти 2014 року випуску
Хвастов Леонід Вікторович
3. Валерiю Михайловичу, скажiть на який мiсяць плануеться ремонт дороги по вул. Пушкiна? На цiй вулицi знаходяться будiвлi якi рахуються архiтектурними памятками. Але при такому рельефi асфальту, при русi вантажного авто, будiвлi трусяться як пiд час землетрусу. Тому прошу вас вiдремонтуйте дорогу поки ще не завалились будiвлi. ( можете перевiрити цю iнформацiю просто зайшовши в прокуратуру та зачекайте поки проïде вантажне авто)
Сергiй
4. 7 лютого 2017р. відбулася зустріч молоді нашого міста з Вами. Нагадую Вам що на даному зібранні були висвітлені такі ініціативи: 1. Облаштування сучасного кінотеатру в місті. 2. Організація басейну. 3. Облаштування ценральної вулиці. 4. Сортування сміття. 5. Встановлення світлофорів.
Гончар Роман Анатолійович
5. Доброго дня шановний Валерій Михайлович. Прошу прийняти до уваги та вжити заходів щодо встановлення регульованого пішоходного переходу або пристрою примусового зниження (обмеження) швидкості руху для безпечного переходу громадян по центральній вулиці м Тульчин БІля ТК Европейський. Чекаю вашої відповіді.
Олександр

Олександре!

      Облаштування регульованого пішохідного переходу по вул. Миколи Леонтовича, 100 до ТРК "Європейський" можливе за умови передбачення відповідних коштів при формуванні бюджету на 2017 рік та буде враховано після відповідних погоджень із шляхово-експлуатуючою організацією оскільки зазначений відрізок шляху, відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2015р. №712 "Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення", відноситься до дороги Р-08 регіонального значення.

6. Доброго вечора! Підкажіть будьласка у якому році у місті Тульчин Вінницької області вулицю Рози Люксенбург було перейменовано на вулицю Відродження?І де в інтернеті я можу узяти підтверджуючі матеріали о перейменуванню з вулиці Рози Люксенбург на вулицю Відродження? Якщо можете, надішліть будьласка інформацію мені листом на пошту mail.ru.Дуже буда Вам вдячна і чекаю на відповідб!
Васалатій Марія Станіславівна
7. Шановний пане мер!Коли в нашому місті буде порядок?Візьміть свою команду і депутатів і перейміть досвід в Ладижині.Ми наче дві краіни-у нас безлад у всьому.а там вирує життя.Повчіться у них .як відносяться до людей.до дитячих садочків.до ветеранів.як там чисто.У нас тільки депутати відстоюють своі власні інтереси.Всім вам ГАНЬБА!
Безпалько О.В.

 

На Ваше звернення повідомляю, що міста Тульчин та Ладижин відносяться до різних категорій адміністративно-територіальних одиниць. Ладижин - місто обласного підпорядкування.

Слід відзначити, що серед пріоритетних завдань Тульчинської міської ради, на які спрямовувались основні зусилля, були: наповнення міського бюджету, розв’язання соціальних питань, зміцнення ролі органів місцевого самоврядування, забезпечення стабільної роботи закладів охорони здоров’я, освіти, культури, зміцнення їх матеріально-технічної бази, розвиток фізичної культури і спорту. Особливе місце в роботі міської ради займає питання формування бюджету. Як минулорічний, так і бюджет 2016 року не дають можливості розгорнути широке поле діяльності із вирішення соціальних проблем. Саме тому ми працюємо над бюджетом системно і послідовно, аналізуючи усі надходження і наявні резерви. Серед резервів, які задіяні недостатньо – ініціатива територіальних громад, підприємливість кадрів, ефективне використання земельних, майнових, людських та  інших ресурсів. Поряд з тим, що уже зроблено, є багато завдань які чекають своєї реалізації в житті міста. Оцінюючи реальну обстановку в місті, всі ми бачимо і розуміємо проблеми, над вирішенням яких ще потрібно працювати мені особисто, моїй команді та депутатам міської ради. 

8. Шановний Валерій Михайлович. Написав вашим "колегам", але не думаю, що вони вам покажуть лист. Тому скину вам текст - "Шановні. Зима знову прийшла невчасно??? Чи може в місті є вулиці на які вам всім відверто начхати? Проживаю на вулиці 8 березня, я не пам'ятаю, коли востаннє її чистили від снігу.... 12.01.2016 ввечері я додому не йшов, а плив згрібаючи кучугури мокрого снігу ногами. Ні про яке чищення снігу немає мови, до того ж вже місяць, як згас єдиний вуличний ліхтар.... Навіщо ми кожного разу вас обираємо, якщо нічого не змінюється??? Та майте вже совість! Трактори ж з РБУ-6 чистять місто, а до нас видно дуже далеко їхати.... Коли ж врешті-решт ви перестанете наживатися на своїх же городянах і хоч трішки згадаєте свої обіцянки перед виборами?? Дістало вже це беззаконня і ваша наглість!!! Куди ж ідуть наші податки, якщо вже лампочку купити не можете??? Коли ви звернете увагу на те, що повинні робити і без нагадування??? Дістали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! " Дуже хотілося б, щоб і ваші обіцянки не залишилися "порожніми". А то на рекламу на бігбордах кошти є, а зайвий раз прогнати трактора по вулиці, та не зайвий, а хоча б один раз, то вже немає за що......... Навіщо нам ці ваші дармоїди, які перед виборами, ну хоч прикладай до ........., а після дуже розумні і зовсім бідні! Хочеться жити в цивілізованому місті, а не в купі багнюки!!!!!
Мельник Олександр Дмитрович

Шановний Олександре Дмитрович, відповідно Вашого звернення щодо заміни лампи вуличного освітлення по вул. 8 березня повідомляємо, що заміна ламп здійснюється КП "Тульчинкомунсервіс" після отримання відповідного повідомлення про необхідність такої заміни від мешканців міста або при виявленні такої необхідності самостійно, так як з різних причин, у т.ч. через обмеженість штату обслуговуючих електриків, немає можливості регулярно здійснювати повний моніторинг усієї мережі вуличного освітлення міста. Заміна або ремонт точок вуличного освітлення здійснюється тим швидше, чим швидше буде отримана інформація про таку необхідність, тому має сенс при виникненні подібних ситуацій одразу повідомити КП "Тульчинкомунсервіс" за тел.: (04335) 2-27-42, де звернення буде зареєстровано та передано на виконання електрикам.

Робота комунальних підприємств міста, у тому числі звіт про виконані роботи та плани роботи на наступний період, періодично заслуховуються на засіданнях виконавчого комітету та сесії Тульчинської міської ради, усі питання що виносяться на чергове засідання публікуються у місцевій пресі та на сайті Тульчинської міської ради.

У частині, що стосується очищення вул. 8 березня від снігу повідомляємо,  що техніка з РБУ-6 до виконання даних робіт у поточному році не залучалась, очищення вулиць міста від снігу розпочинається зазвичай у першу чергу з найбільших вулиць, з огляду на їх наповненість автотранспортом, біля навчальних та інших закладів, де потік мешканців найбільший, після чого відбувається подальше снігоприбирання менш завантажених вулиць. На жаль, не завжди є можливість технікою, наявною  у комунальному підприємстві, вчасно звільнити від снігу усі наявні у місті вулиці. Для покращення якості та вчасності виконання таких робіт вже придбано один новий трактор та заплановано придбати ще одну одиницю спецтехніки.

Дякуємо за Ваше звернення.

9. Підтримую запит про освітлення вказаних вулиць.Згідно рішення 40 сесіі 5 скликання від 26.10.2009р.комунсервіс і виконком місцевоі ради зобовязані забезпечити зовнішнє освітлення вулиць.Чому на даний час воно не виконується.в чому причина відсутності освітлення?
Олександр Федчишин

Шановний Олександре!

Відповідь, на підтриманий Вами запит що стосувався проблеми із освітленням вулиць: Глінки, Достоєвського, Садовій, М.Вовчка та Дружби розміщена у розділі "Інтернет приймальня" біля відповідного звернення.

Також зазначимо, що подібні звернення мають велике значення, так як допомагають виявити та оперативніше реагувати на проблеми що виникають але з різних причин вчасно не були виявлені відповідними обслуговуючими підприємствами.

10. Боляче дивитись що стало з річкою Тульчинкою особливо вражена побаченим біля РБУ .Там де стоянка машин маслозаводу.Дерева вросли в сітку.річки зовсім не видно.Хто за це відповідає?
Галина Бранець

Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 2173
візитів сьогодні: 39
візитів всього: 148538