Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Відповідальність за продаж неповнолітнім особам алкогольних та тютюнових виробів

 

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ, нагадує фізичним особам – підприємцям, які здійснюють  роздрібну торгівлю алкогольними напоями  та тютюновими виробами,  щодо  заборони реалізації товарів неповнолітнім особам.

 

Отже, продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів   особам, які не досягли 18 років  - забороняється (ст.15 прим.3 Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»).

 

Продавець зазначених  товарів зобов’язаний отримати у покупця паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку. У разі відмови покупця надати такий документ, продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється.

 

Особливу увагу звертаємо на те, що за порушення чинного законодавства, тобто за продаж неповнолітнім алкоголю та тютюну, до суб’єктів господарювання  застосовується штраф у розмірі - 6800 гривень.

Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності і також сплачує  штраф від 500 до 1700 грн.

 

Зауважимо, що у такого  підприємця анулюється  ліцензія на продаж алкогольних  та тютюнових виробів.


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 70
візитів сьогодні: 26
візитів всього: 185078