Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Ліцензія на алкоголь та тютюн

 

Особливості отримання ліцензії на алкоголь чи тютюн регулюються Законом «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Серед іншого потребує ліцензування роздрібна торгівля алкоголем та тютюновими виробами. Варто наголосити на певних моментах: апарат (книгу обліку розрахункових операцій), наявні у місці торгівлі, якщо це ліцензія на роздрібну торгівлю алкоголем, та за кожне місце торгівлі окремо – якщо це ліцензія на торгівлю тютюном;

відтак для торгівлі алкоголем -  8000 гривень щорічно, а для торгівлі тютюном – 2000 гривень,

якщо це територія села або селища – 500 і 250 гривень відповідно.

-           плата за ліцензію справляється окремо за кожен, прописаний в ліцензії касовий
-           плата диференціюється в залежності від місцевості, де розташоване місце торгівлі,

Щоб отримати ліцензію на алкоголь чи тютюн необхідно підготувати відповідний перелік документів:

 -          плата вносить щоквартально і спрямовується до відповідного місцевого бюджету;
-           ліцензія діє один рік;
-           ліцензія повинна реєструватись в податковій.

1) заява на отримання ліцензії з зазначення виду діяльності, яка повинна містити наступну - для заявника юридичної особи – назва, місцезнаходження, код ЄДРПОУ, телефон, ПІБ керівника; для ФОП – ПІБ, місце проживання, телефон, номер та серія паспорту, ким і коли видано - адреса місця торгівлі, список РРО (книг обліку розрахункових операцій), які розташовані у місці торгівлі, а також додатково зазначається інформація про них – від моделі, модифікації, і до заводського номера, дати виготовлення та виробника;

- реєстраційні номери РРО (книг обліку розрахункових операцій) та дата їх обліку в
- адреса місця торгівлі, торгівельна площа, документ, який підтверджує право

3) довідка про  здійснення оплати за ліцензії.

Термін отримання ліцензії на торгівлю алкоголем чи тютюном – 10 днів від дня реєстрації заяви на отримання ліцензії. При відмові у наданні ліцензії орган ліцензування видає рішення про відмову з  обґрунтуванням причин останньої.

Додатково потрібно зазначити, що для торгівлі алкоголем (горілкою і лікеро-горілчаними виробами, вином виноградним та плодово-ягідним, коньяком, шампанським, вином ігристим) потрібно мати торгівельну площу не меш як 20 квадратних метрів.

За торгівлю алкоголем та тютюном без отримання ліцензії встановлено відповідальність – штраф у розмірі двохсот відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше сімнадцяти тисяч гривень, за торгівлю з використанням РРО, не зазначеного у ліцензії, - штраф у сумі двохсот відсотків вартості продукції, що реалізоване через цей РРО, але не менше десяти тисяч гривень.

Оформлення документів на ліцензії проводиться в центрі обслуговування платників, за адресою : м.Тульчин, вул..Леніна, 51, каб.№12 та передаються особисто працівником ЦОПу щоп'ятниці  в Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (підрозділ ДФС у Вінницькій області)

 

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 203
візитів сьогодні: 15
візитів всього: 187867