Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Акцизний податок – джерело наповнення місцевого бюджету

 

Протягом січня – вересня 2015 року платники податків Тульчинського відділення Немирівської  ОДПІ перерахували до місцевих бюджетів  понад  4,5 млн.гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів ( в т. ч. по м. Тульчину – 2,1млн.грн., по району – 2,4 млн грн..), з них у вересні  надійшло 609,7 тис. гривень. Про це повідомляє  начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталій Чуба.

 

Так, станом на 01.09.2015р. на обліку в податковій інспекції перебуває 198  суб’єктів господарювання – платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, з них  36 юридичних осіб, 162 фізичних осіб – підприємців. Посадовець нагадує, що суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання паливо, пиво, а також алкогольні напої та тютюнові вироби є платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів та сплачують такий податок за ставкою 5% від обсягу реалізованої продукції.

 

Сплата здійснюється до місцевих бюджетів адміністративно – територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Також, Віталій Володимирович  зазначає, що звітність по акцизному податку можна подавати в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису. На офіційному веб – порталі ДФС України розміщено оновлене програмне забезпечення для подання Декларації акцизного податку в електронному вигляді.


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 187
візитів сьогодні: 53
візитів всього: 187806