Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
132 тульчинця офіційно стали платниками податків,зареєструвавшись субєктами господарювання

 

Впродовж 2015  року в Центрі обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі - реєстраційний номер) отримали 2 405 осіб. При цьому  716  виданих карток – первинні. Тобто, 716 тульчинців  вперше зареєструвалися в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та офіційно стали платниками податків.

 

Отримати реєстраційний номер громадяни можуть у Центрі обслуговування платників за своїм місцем проживання або за місцем отримання доходів. Для цього необхідно особисто або через законного представника подати заяву - Облікову картку за формою № 1ДР та пред’явити документ, що посвідчує особу. Подбати про реєстраційний номер дитини, яка не досягла 16-річного віку та не має паспорта, можуть її батьки (усиновителі, опікуни, піклувальники), які, крім вже перелічених документів, повинні пред’явити свідоцтво про народження такої дитини.

 Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п’яти робочих днів із дня звернення громадянина до відповідного органу фіскальної служби. У Тульчині такий документ видають у Центрі обслуговування платників (каб. № 12), який розташований за адресою: м.Тульчин, вул.Леніна, 51

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 60
візитів сьогодні: 92
візитів всього: 188246