Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Особливості подання звітності з ЄСВ у разі зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання

 

Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зобов’язаний подавати звітність та сплачувати до фіскального органу за основним місцем обліку у строки, порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, та за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 

Згідно з  пунктом 7 розділу  III. Форми та строки подання Звіту, Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 року  № 435 зазначено, якщо страхувальник із числа страхувальників, визначених у пунктах 1, 2, 4 цього розділу, у звітному періоді змінює місцезнаходження, або місце реєстрації, або місце проживання (поза межами територіального обслуговування фіскального органу, в якому він перебував на обліку), звіт за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) подається до фіскального органу за новим місцем взяття на облік.

 Варто зауважити, що подавати звіт з ЄСВ можна в електронному вигляді. Це значно спрощує роботу як представників бізнесу, так і працівників державного органу. Для цього потрібно скористатися електронним цифровим підписом відповідальних осіб у порядку, визначеному чинним законодавством.

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 100
візитів всього: 176826