Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Перші місцеві вибори об’єднаних територіальних громад буде призначати обласна Рада

 

На адресу голови обласної ради Сергія Свитка надійшов лист за підписом Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, щодо створення спроможних територіальних громад, обрання відповідальних місцевих рад і формування професійних виконавчих органів влади.

 

В листі, зокрема, наголошується, що завдяки злагодженій роботі переважної більшості обласних державних адміністрацій, обласних рад та всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, станом на 17 липня 2015 року перспективні плани формування територій громад областей схвалено 20 обласними радами.

 

Наступним важливим кроком має стати максимальне сприяння, підтримка і створення відповідних умов для тих територіальних громад, які розпочали процес добровільного об’єднання і планують його завершити з урахуванням термінів проведення чергових місцевих виборів.

 

Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», обласна рада одночасно з прийняттям рішення про утворення об’єднаної територіальної громади призначає у ній перші місцеві вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідно сільського, селищного, міського голови. Без цих рішень обласних рад буде неможливо провести процес добровільного об’єднання, який має завершитися формуванням представницьких та виконавчих органів місцевого самоврядування відповідних територіальних громад.

 

Більш детально з листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України можна ознайомитись нижче.

 

 

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 119
візитів сьогодні: 54
візитів всього: 183192