Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
В Тульчині відбулись громадські слухання про порядок справляння місцевих податків і зборів на території м.Тульчина

 

Напередодні пройшли громадські слухання під головуванням міського голови Валерія Весняного.

 

Гостроти  під час обговорення набуло питання «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2016 рік» На розсуд громадськості буливинесено два проекти рішень.

 

- Ми йдемо на зустріч зверненннямгромадян і опускаємо ставку до мінімуму– 0,1 відсоток, адже законцедозволяє – наголосив голова міської ради. Але для нерухомого майна для бізнесу необхідно встановлювати ставку більшу і комісія  пропонує її в розмірі 0,5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати за 1 кв.метр. Також комісією запропоновано встановити ставки з коефіцієнтом, в залежності від зонального розташування тої-чи іншої нерухомості . Місто поділено на 4 економічних зони, а тому ставку в 1 зоні (центр) підвищити на коефіцієнт 1,5, а 4 зона (окраїна міста )- 0,5

 

Присутні, котрі являються приватними підприємцями, стали заперечувати у встановленні такої ставки, мотивуючи тим, що на сьогоднішній день в країні нестабільна ситуація , заробляти стало важче, а тут ще одне додаткове навантаження у вигляді податку.

 

Однак, коли слово  надали фахівцям податкової служби для роз»яснення порядку нарахування , сплати та  надання пільг, присутні вгамувалися.

 

Після бурхливого обговорення  присутні підтримали пропозицію, що баланс між ставкою цього податку для громадян-фізичних осіб та юридичних повинен бути витриманим. Не може бути щоб ставки такого податку були однаковою. Той , хто заробляє, повинен сплачувати більше , ніж той хто отримує фіксовану зарплатню!

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 82
візитів сьогодні: 63
візитів всього: 185025