Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Про ініціативу депутатів міської ради та порядок громадського обговорення

<<< назад

 

З метою формування дієздатної територіальної громади, поліпшення забезпечення потреб громадян, оперативного та якісного надання їм базових соціальних та адміністративних послуг, поліпшення умов сталого розвитку території, більш ефективного використання бюджетних коштів та інших ресурсів, залучення державної підтримки, зокрема фінансової ініціативна група депутатів Тульчинської міської ради 6-ого скликання:

 

 

Процепко В.М., Бондар В.В., Кравченко І.П., Хаврак Л.Г., Швейбиш Ю.І., Загребайленко Н.І., Траченко Н.М., Вільчинський В.В., Рудик М.Л., Прокопенко Л.С., Маслова Л.А., Буженко Р.А., Хлопчик В.М., Лотиш М.К., Рупіна Л.С. подали пропозицію про добровільне обєднання територіальних громад міському голові Весняному Валерію Михайловичу від 10.06.2015р.

 

Міський голова підписав розпорядження про вивчення пропозицій щодо ініціювання добровільного обєднання територіальних громад та її громадське обговорення.

 

Порядок громадського обговорення

 

З пропозиціями та зауваженнями з даного питання мешканці Тульчинської територіальної громади можуть звертатися в письмовій формі до виконкому міської ради за адресою: вул. Леніна, 1,м. Тульчин, або за телефоном 2-22-41.

 

<<< назад


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 179
візитів сьогодні: 54
візитів всього: 183192