Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Візит податківців до учнів Клебанської ЗОШ на свято "Останнього дзвоника"

 

На свято «Останнього дзвоника» до  учнів Клебанської ЗОШ Тульчинського району завітали податківці, адже найактивніші учасники Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості: «Майбутнє країни – у мріях дитини» навчаються саме у цьому навчальному закладі.

 

Звертаючись до школярів, головний спеціаліст Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Аліна Чорноморець побажала їм гарних канікул, а випускникам – успішної дороги в доросле життя та здійснення мрій. З окремими побажаннями Аліна Миколаївна звернулася до Вікторії Безбах, яка здобула перемогу в районному етапі конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини». «Мені надзвичайно приємно, що молоде покоління активно бере участь у житті країни та за допомогою творчості допомагає нагадати дорослим про їх обов’язок перед державою. Життя доводить, що з юних років необхідно опановувати тонкощі законодавства. Діти зі шкільної парти вже розуміють для чого сплачуються податки, усвідомлюють важливість чесної сплати податків для розвитку та процвітання нашої держави» . Вручила диплом та пам’ятний подарунок переможниці.

 

На завершення виступу податківець запросила учителів та учнів до Центру обслуговування платників податків, ознайомитись з процесом формування бюджету зсередини. «Ми із задоволенням проведемо екскурсію. Двері податкової та серця податківців завжди відчинені для допитливої молоді. І можливо хтось – отримає свій перший офіційний документ - ідентифікаційний номер платника податків».

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 64
візитів сьогодні: 92
візитів всього: 188246