Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Компенсація з бюджету середнього заробітку мобілізованих відображаються за ознакою доходу «128»

                                      

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє:

 

Компенсація виплат із бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період відображаються у Податковому розрахунку (форма №1ДФ) затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 року № 4 за ознаками доходу - "128" - соціальні виплати з відповідних бюджетів .

      

 Якщо підприємство у будь-якому місяці II кварталу отримає компенсацію з бюджету в межах середнього заробітку, нарахованого мобілізованим працівникам за березень (січень, лютий) 2015 року, то сума такої компенсації, що виплачується зазначеним працівникам після її отримання, у ф. №1ДФ за IІ квартал в розділі I „Суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і суми утриманого з них податку” відображатиметься за ознакою доходу "128":

        - у графі 3а „Сума нарахованого доходу” - прочерк (сума нарахованої компенсації в межах середнього заробітку за березень відображалась у ф. №1ДФ за I квартал);

        - у графі 3 „Сума виплаченого доходу” - сума отриманої із бюджету та виплаченої компенсації в межах середнього заробітку за березень;

        - у графах 4а та 4 „Сума утриманого податку, нарахованого/перерахованого” - прочерки (ПДФО на компенсацію не нараховується і не перераховується).

      

 Якщо підприємство у місяцях II кварталу буде нараховувати мобілізованим працівникам компенсацію в межах середнього заробітку та подавати Звіти до органу соціального захисту населення з зазначенням сум такого середнього заробітку з метою її отримання, то у розділі I ф. №1ДФ за II квартал за ознакою доходу "128" по мобілізованому працівнику відображатимуться:

        - в графі 3а „Сума нарахованого доходу” - сума нарахованої компенсації в межах середнього заробітку мобілізованим працівникам за квітень - червень;

        - в графі 3 „Сума виплаченого доходу” - сума отриманої із бюджету та фактично виплаченої компенсації мобілізованим працівникам у місяцях II кварталу;

        - в графах 4а та 4 „Сума утриманого податку, нарахованого/перерахованого” - прочерки (ПДФО на компенсацію не нараховується і не перераховується).

       

Також повідомляємо, що в розділі II„Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір” ф. №1ДФ за IIквартал в рядку „Військовий збір” проставляються прочерки, оскільки на компенсацію в межах середнього заробітку мобілізованих працівників військовий збір не нараховується. 

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 57
візитів сьогодні: 92
візитів всього: 188246