Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
НОВА ЗВІТНІСТЬ ПО ЄСВ ( почне діяти за травневим звітним періодом )

 

Згідно Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну України від14.04.15р. № 435 (чинний із 30 квітня 2015 р.), серйозних змін зазнали таблиці1 та6. Корективи пов’язані з появою нових правил в обчисленні єдиного внеску з 01.01.15 року – застосуванням знижувального коефіцієнта та «мінзарплатного» правила.

   

Отже, у таблиці 1 у «шапці» передбачили спеціальні поля для інформації щодо зниження ставки. Перш за все потрібно поставити відмітку про застосування знижувального коефіцієнта - «ТАК» або «НІ». Відповідно, якщо було зниження, то в реквізиті «18» відображають розмір коефіцієнта (з трьома знаками після коми).

   

В реквізиті «20» зазначається середньомісячна кількість застрахованих осіб за 2014 рік.   

 

Далі показники нарахованого єдиного внеску на фактичний розмір доходу в межах граничної величини (тобто без внеску, донарахованого за «мінзарплатним» правилом) відображають у таблиці 1 у тих самих рядках, що й раніше.   

 

Відображення нарахувань єдиного внеску із застосуванням «мінзарплатного» правила відбувається наступним чином. По-перше, у рядках 2.1-2.4 таблиці 1 та їх розшифрованих складових має бути фактична сума нарахованого доходу, із якої стягують єдиний внесок, тобто в межах максимальної величини, але без доведення до розміру мінзарплати. А от суми так званої додаткової бази, тобто різниці між мін зарплатою та фактичною величиною нарахованих виплат, фігуруватимуть окремо – у нових рядках 2.5.1-2.5.5.   

 

По-друге, суми   нарахувань єдиного внеску в разі застосування «мінзарплатного» правила в таблиці 1 також пройдуть окремо:   

- єдиний внесок, нарахований на фактичний розмір доходу, - показниках рядків 3.1-3.4;   

- внесок, нарахований на додаткову базу, тобто в частині, що припадає на різницю між міні малкою та фактичною базою,

- у нових рядках 3.5.1-3.5.5.   

 

Що стосується новацій в заповненні таблиці 6, то якщо досі страхувальники показували лише утримані суми єдиного внеску, то тепер там мають персоніфікуватися ще й нарахування єдиного внеску окремо за кожною застрахованою особою. Такі суми проходитимуть за графою 21 (але окремо нараховані на фактичну базу й окремо – на додаткову). Для відображення утримань слугуватиме графа 20.  

 

Для заповнення графи 10 додали новий код типу типу нарахувань «13» - сума різниці між розміром мінімальної зарплати та фактично нарахованою зарплатою за звітний місяць (із зарплати/доходу).   

 

Окрім всього, таблицю 6 доповнили реквізитом «24». Ознака неповного робочого часу (1 – так, 0 – ні).   

 

Також, з’явилися нові коди категорій застрахованих осіб – «47-49».

  


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 54
візитів сьогодні: 29
візитів всього: 175987