Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Військовослужбовці, що приймають участь в АТО мають право на податкову соціальну пільгу

 

З 22 травня 2014р. набрали чинності зміни, внесені до ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Відповідно до змін, встановлено, що до осіб, які належать до учасників бойових дій, віднесено військовослужбовців Збройних Сил України, Нацгвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу і військовослужбовців МВС України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в антитерористичній операції.

 

Зазначимо, що перелік осіб, які є учасниками бойових дій та брали участь в антитерористичній операції, визначається Кабінетом Міністрів України.

 

Нагадаємо, що відповідно ст. 169 Податкового кодексу України до переліку платників, що мають право застосовувати податкову соціальну пільгу відносяться учасники бойових дій після Другої світової війни, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 187
візитів всього: 187755