Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Вітання

Шановні тульчинці, краяни, гості міста та відвідувачі сайту!

 

Від імені виконавчого комітету Тульчинської міської ради, усього депутатського корпусу радий вітати Вас на офіційному веб-сайті Тульчина. Цей сайт створений для реалізації політики відкритості та прозорості дій влади, відповідальності та звітності перед громадою, покликаний поповнити Вашу поінформованість про Тульчин, об’єктивно висвітлити процеси, що відбуваються в місті, а також спростити доступ до ділової інформації. Нашим городянам має бути відома і зрозуміла діяльність керівництва міста – виконавчого комітету, депутатів. Ми завжди готові вислухати всі зауваження і пропозиції та знайти правильні рішення на користь громади.

 

Історія Тульчина пов’язана з важливими подіями, що мали місце на Подільській землі впродовж століть. Вони залишили свій відбиток на сучасному вигляді міста, суттєво вплинули на його економічний розвиток. Створення сприятливих умов для забезпечення зовнішніх та внутрішніх інвестицій – одне з головних завдань влади сьогодні. Реалізація Стратегічного плану сталого розвитку міста дає змогу успішно виконувати поставлені завдання.

 

Ми любимо свій край, пишаємося його історією, дбаємо про нього, знаємо, що у нього багатообіцяюче майбутнє і саме тому прагнемо до співпраці з усіма, кого зацікавило наше місто. Щиро запрошую відвідати офіційний сайт представників громадських організацій, політичних партій, журналістів, підприємців, громадян з активною життєвою позицією, які прагнуть зробити місто кращим.

 

Щастя і радості всім на кожен день!
Живіть і працюйте з вірою у майбутнє та з надією у добро!

 

З повагою,

Тульчинський міський голова Валерій Весняний

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 2283
візитів сьогодні: 90
візитів всього: 188245