Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Вінницькі митники завадили незаконному ввезенню в Україну алкоголю

 Правопорушення було виявлено працівниками митного поста „Дністер” Вінницької митниці в пункті пропуску „Могилів-Подільський–Отач”. Під час проведення митного контролю вантажно-пасажирського мікроавтобусу „Mercedes Sprinter” із молдавським реєстраційним номером, що рухався в напрямку „в’їзд в Україну”, у транспортному засобі було виявлено незадекларованих відповідно до вимог чинного законодавства 25 пляшок коньяку „Kvint сюрпризный КС” 10 років витримки та 55 пляшок п’ятизіркового коньяку „Kvint”.

 

 За даним фактом митниками складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Наразі триває провадження, вартість предметів порушень митних правил встановлюється.

 

 Додамо, що Вінницькою митницею Міндоходів протягом листопада було заведено 42 справи про порушення митних правил, а їх загальна кількість з початку року сягнула 599. Вартість предметів правопорушень перевищила 1 млн. 191,

 

 8 тис. грн. При цьому, алкогольні напої є предметами порушень митних правил в зоні діяльності Вінницької митниці майже в половині порушених справ.

 

 ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 63
візитів сьогодні: 63
візитів всього: 185025