Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Зверненням громадян особливу увагу.

Працівниками Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ приділяється постійна увага своєчасному і кваліфікованому розгляду звернень громадян та вживаються всі можливі заходи для підвищення якості їх обслуговування .

Протягом  9 місяців поточного рокупосадовими особами відділення було  проведено 35  особистихприйомівгромадян . Кількість звернень за вказаний період  у порівнянні з відповідним періодом 2013 року  збільшилась на 3 заявника, що свідчить про зацікавленність громадян до змін  у податковому законодавстві.

Основними питаннями, що порушувались громадянами на особистих прийомах були  питання - застосування спрощеної системи оподаткування, податку на доходи фізичних осіб , податку на нерухоме майно ,  питання податкової звітності та  єдиного соціального внеску.На усі звернення роз’яснення  надані  згідно з нормами чинного податкового законодавства безпосередньо в ході проведення особистого прийому.

Особистий прийом громадян здійснюється безперешкодно і регулярно згідно графіку прийому.

Для тих, хто хоче скористатися своїм правом на звернення  до посадових осіб районного відділення органів Міндоходів нагадуємо  адресу приймальні громадян : м.Тульчин, вул. Леніна , 51. Запис на особистий прийом  здійснюється  у модератора  Центру обслуговування платників податків або за  телефоном 2-24-54. 

 


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 67
візитів сьогодні: 15
візитів всього: 187867