Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
«Підбір фахових працівників і жорсткий контроль – основа боротьби з корупцією»

 На цьому під час антикорупційного форуму з громадськістю, представниками бізнесу, журналістами наголосив в.о. заступника начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Руслан Осмоловський. Присутніми на заході також були заступник начальника управління-начальник відділу по боротьбі з корупцією та злочинністю СБУ у Вінницькій області Олександр Шевченко, начальник Вінницької митниці Олександр Савчук, а також Антон Квятковський – заступник начальника прикордонної служби. Керівники висловлювали свою позицію, щодо корупційних проявів на території Вінницької області та розповідали про заходи, які вживають.

 Вінниччина  має прикордонний статус, а ситуація у державі наразі складна, тому важливо упереджувати та карати недобросовісних працівників митних та контролюючих органів на державному кордоні, органів фіскальної служби, виважено підбирати кадри, врегулювати усі спірні моменти у законодавстві, мінімізувати кількість безпосередніх контактів із платниками. Руслан Осмоловський також зазначив, що триматиме на жорсткому особистому контролі всі повідомлення про зловживання службовим становищем у територіальних органах фіскальної служби. «Інспектор, що проводить перевірку, не цар і не Бог, щоб чинити  все на власний розсуд. Він у першу чергу людина, яку держава найняла для виконання певних завдань, тому діяти повинен виключно у рамках законодавства», − сказав посадовець.  Свої пропозиції і вимоги до керівників висунули представники бізнесових структур і громадськості. Зокрема голова територіального відділення асоціації платників податків Юрій Захарчук запропонував на законодавчому рівні врегулювати питання з товарно-транспортними накладними,  оскільки у законодавстві чітко не визначена норма щодо них. Незалежний аудитор Надія Манько звернулася з пропозицією щодо введення персональної відповідальності інспекторів за їх дії та запропонувала свої послуги для підвищення рівня фахових знань працівників служби.

 Реалії сьогодення не дають часу і права на зволікання в боротьбі з  корупційними явищами та вимагають  конкретних, впевнених заходів по їх викоріненню і тісної співпраці з громадськістю,  адже наповнений бюджет – це стабільність для усіх верств суспільства.

 

За матеріалами  ГУ Міндоходів у Вінницькій області


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 72
візитів сьогодні: 15
візитів всього: 187867