Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Знову оновлюється податкова звітність із ПДВ

У зв’язку із внесенням змін до пп. «в» п. 193.1 ПК Законами від 27.03.14 р. № 1166-VII та від 10.04.14 р. № 1200-VII щодо запровадження крім основної ставки 20 %, ставки 7 % на операції з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення розроблено та оприлюднено для обговорення проекти наказів Мінфіну про затвердження:

форм податкової звітності з ПДВ (а саме: податкової декларації з ПДВ, уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань із ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок; розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України) та Порядку її заповнення і подання. Діючий наказ Міндоходів від 13.11.13 р. № 678 буде визнано таким, що втратив чинність;

форми податкової накладної та Порядку її заповнення. Діючий наказ Міндоходів від 14.01.14 р. № 10 буде визнано таким, що втратив чинність.


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 78
візитів сьогодні: 62
візитів всього: 185024