Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
«Акциз-2014»: більш ніж на 2,5 млн. грн. вилучено алкоголю і тютюну

 В рамках виконання доручення заступника Міністра доходів і зборів України Володимира Хоменка щодо проведення операції «Акциз-2014» ГУ Міндоходів у Вінницькій області проводить заходи з детінізації ринку підакцизних товарів.

 

 Протягом активної фази операції “Акциз-2014” співробітниками слідчо-оперативних підрозділів Міндоходів Вінниччини з незаконного обігу вилучено алкогольно-тютюнової продукції на суму понад 2,5 млн. грн. Зокрема, більш як 2,3 тисяч літрів лікеро-горілчаних виробів на суму понад 300 тис. грн., майже 35 тисяч пачок тютюнових виробів більш ніж на півмільйона гривень, а також більше ніж на 1,5 млн. грн. спирту.

 

 Крім того, з незаконного обігу вилучено близько 1200 пляшок незаконно виготовленої горілки з зображенням «Козачка» на марках акцизного податку (продукція з таким зображенням перебувала в повному тіньовому обігу).

 

 Припинено діяльність міжрегіонального підпільного виробництва алкогольного фальсифікату з розгалуженою мережею реалізації нелегальної продукції.  За цей період розпочато 5 кримінальних проваджень, пов’язаних з незаконним обігом підакцизних товарів (ст. 204 КК України).

 

 За словами виконуючого обов’язки заступника начальника головного управління Міндоходів у Вінницькій області – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Сергія Кавуна, проведені заходи дозволяють очистити полиці торговельних мереж від алкогольного та тютюнового фальсифікату, що в свою чергу не лише суттєво збільшує надходження коштів від сплати акцизного податку до бюджету держави, але й зберігає життя і здоров’я споживачів.

 

 ГУ Міндоходів у Вінницькій області


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 63
візитів сьогодні: 54
візитів всього: 187807