Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Адмінвідповідальність ФОП за неподання або несвоєчасне подання звіту з ЄСВ

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  наголошує, що платниками ЄСВ визначено підприємців, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізособою - підприємцем, якщо виконувані роботи відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юросіб та фізосіб - підприємців).

 Порушення законодавства про збір та облік ЄСВ, зокрема, неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо ЄСВ, тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від 12 до 30 НМДГ. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню, тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від 30 до 40 НМДГ.

 Разом з тим, адміністративна відповідальність не застосовується до фізосіб - підприємців, які не мають найманих працівників та подають до контролюючих органів звіт щодо сум нарахованого ЄСВ самі за себе.


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 80
візитів сьогодні: 187
візитів всього: 187755