Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Деклараційна кампанія-2014: Найбільше мільйонерів у Києві

 З початку року декларації з отриманим минулорічним доходом у понад 1 млн. грн. подали 1703 громадянина. Загальна сума задекларованого ними доходу складає 8 млрд. грн. Найбільше мільйонерів нараховується у Києві – 761 громадянин, якими задекларовано 3,9 млрд. гривень.

 Загалом, за статистикою Міндоходів, декларації про майновий стан і доходи, отримані у минулому році, подали 350,4 тис. громадян України. Вони задекларували дохід на суму 22,4 млрд. грн., що на 1,7 млрд. грн. перевищує показник аналогічного періоду минулого року.

 Як і раніше найбільшу суму задекларованого доходу наші громадяни отримали від заробітної плати – 8,2 млрд. грн. Успадкування або отримання в дарування майна принесло декларантам 4,8 млрд. грн., здавання в найм нерухомості – 555,1 млн. грн. Від продажу нерухомого або рухомого майна було отримано 2,4 млрд. грн. доходу, від операцій з інвестиційними активами – 599,8 млн. гривень.

 Із загальної суми задекларованих доходів до бюджету буде сплачено 472,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 21,3 відс. перевищує відповідний показник минулого року.

 Правом на отримання податкової знижки скористалися 83,1 тис. осіб, яким буде повернуто 105,5 млн. грн.

 Нагадуємо, що до завершення деклараційної кампанії залишилося 8 днів. Останній день подання декларацій – 30 квітня 2014 року. Просимо громадян вчасно задекларувати свої доходи.

 За матеріалами прес-служби Міндоходів


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 65
візитів сьогодні: 84
візитів всього: 185217