Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Підприємцям готують спрощення процедури обчислення та сплати єдиного внеску

Зміни на краще варто очікувати майже 96,3 тисячі фізичних осіб-підприємців, які є наразі платниками єдиного соціального внеску на Вінниччині. З такою ініціативою виступило Міністерство доходів і зборів України.

 Спрощення, насамперед, відбудеться шляхом об’єднання декількох додатків звіту в одну таблицю.  Так, таблиці 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, будуть об’єднані в одну. На думку фахівців Міністерства, це посприяє спрощенню умов ведення бізнесу та підвищить ефективність реалізації податкової реформи.

 Із розробленим проектом макету об`єднаної звітності „Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску” , можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі „Діяльність” (Діяльність>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю >Громадське обговорення).

 Окрім того, у всіх, хто прагне змін на краще, є можливість висловити свою думку стосовно спрощення звітності, взявши участь в опитуванні у розділі „Опитування”, що розміщений на головній сторінці порталу.

 Нагадаємо, на початок квітня платниками ЄСВ на Вінниччині були понад 126,3 тисячі роботодавців, 76,2 відсотка з яких – це фізичні особи-підприємці. За І квартал 2014 року всі роботодавці разом сплатили до бюджету 1млрд. 9,2 млн.грн. єдиного соціального внеску.

За матеріалами ГУ Міндоходів у Вінницькій області


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 62
візитів сьогодні: 26
візитів всього: 185078