Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Слідчо-оперативні підрозділи Вінниччини минулоріч вивели з «тіні» близько 12 мільйонів грн. 05.03.2014р.

Правоохоронці протидіяли незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів,  перекривали  канали їх контрабандного надходження, боролися із злочинністю у сфері оподаткування, а також митній та бюджетній сферах. Про це на зустрічі з бізнесменами Вінниччини повідомив начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Вінницькій області Роман Кубай.

Також керівник зазначив, що минулого року не застосовувались сили спеціальних підрозділів міліції, а  з моменту  дії КПК зовсім не проводились арешти та затримання.  

У слідчому управлінні ГУ Міндоходів Вінницької області активно впроваджується міжнародний досвід і значно скорочується процедура розслідування, підприємства звільняються від  кримінальної відповідальності, якщо відшкодують завдані державі збитки. Кількість таких справ у 2013 році зросла у 5 разів. 

У минулому році вдалося закрити 125 кримінальних проваджень, у яких для платників винесли позитивні рішення. Якщо особа не згодна з діями слідчих, їх можна оскаржити у суді. Також підприємці у порушених проти них справах,  можуть самостійно збирати доказову базу. Наразі під час суду  може бути присутня необмежена кількість правозахисників, а за кожною справою закріплюють  одного процесуального керівника, який веде її від початку і до остаточного  закінчення. Для того, щоб економити час допити та впізнання слідчі можуть проводити в режимі відео конференції.

«Досягнення вказаних результатів роботи стало можливим завдяки належному виконанню положень нового Кримінально-процесуального кодексу та виконання Стратегічного плану Міністерства доходів і зборів України на 2013-2018 роки», − зазначив Роман Кубай.

                                                    ГУ Міндоходів у Вінницькій області


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 74
візитів сьогодні: 26
візитів всього: 185078