Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Звіт про податкові пільги – помилкам не місце

Згідно із положеннями статті 30 Податкового кодексу України суб'єкти господарювання обліковують суму податків і зборів, які не сплачені до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, та звітують про такі суми за місцем своєї податкової реєстрації.

Форма та Правила складання звіту по пільгам затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року N 1233.

Особливу увагу при формуванні звіту платникам слід звернути на правильність заповнення деяких граф звітної форми.

Отже,

у графах "Код податку, збору" та "Найменування податку, збору" – інформація надається відповідно до бюджетної класифікації;

у графах "Код пільги згідно з довідником пільг" та "Найменування податкової пільги" – слід вказати зазначені показники за кожним видом податкових пільг відповідно до затвердженого Міністерством доходів і зборів України довідника пільг. Наразі актуальним є лист Міністерства доходів і зборів України від 27.06.2013р., яким затверджено Довідник № 66/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету станом на 01.07.2013р.

у підграфах "усього" та "в тому числі з державного бюджету" графи "Сума податкових пільг" – необхідно правильно відображати розподіл обсягу пільг за платежами, що здійснені до зведеного чи державного бюджетів.

Сформована на підставі обліку звітність про суми податкових пільг подається в ДПІ щоквартально, на протязі 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.


Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 125
візитів сьогодні: 63
візитів всього: 185025