Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Перша річниця роботи Міністерства доходів і зборів.

В грудні п.р. Міністерство доходів та зборів відзначає свою річницю. Одним з показових моментів у роботі Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ є відкрите спілкування з громадянами та бізнесом, яке стає можливим в тому числі завдяки проведенню семінарів, круглих столів, зустрічей, консультацій з громадськістю. Ці заходи проводяться керівництвом та працівниками в рамках реалізації Стратегічного плану Міністерства доходів та зборів на 2013-2018 роки, який передбачає розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, удосконалення податкового та митного законодавства, запровадження ефективних методів протидії мінімізації сплати податків.

З нагоди річниці створення Міністерства доходів і зборів України Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ проводить акцію по збору пропозицій та зауважень від представників бізнесу.

Для цього в Центрі обслуговування платників встановлена скринька зауважень та побажань, яка дасть змогу всім бажаючим висловити свої думки, бачення щодо роботи територіального органу Міндоходів, надати пропозиції щодо напрямків подальшої співпраці.

Щиро запрощуємо небайдужих мешканців нашого міста долучитися до цієї акції.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 91
візитів сьогодні: 54
візитів всього: 187807