Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
На Вінниччині сума відшкодованих збитків за закінченими кримінальними провадженнями склала 60,7 млн.грн.

За словами заступника начальника–начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Вінницькій області Романа Кубая, це майже вдвічі більше показника такого ж періоду минулого року. При цьому, переважна частина відшкодувань є добровільною. Як наслідок, кількість кримінальних проваджень, переданих до суду для звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з добровільним відшкодуванням завданих державі збитків, збільшилася у п’ять разів проти минулого року.

Крім того, посадовець додає, що за трьома кримінальними провадженнями у цьому році укладені угоди про визнання винуватості – це новація Кримінального процесуального кодексу. За ними підозрювана чи обвинувачувана особа визнає свою винуватість у вчиненні правопорушення. З ним узгоджується покарання або звільнення від нього з випробуванням. Обвинувальний акт з підписаною сторонами угодою невідкладно надсилається до суду. За наслідками укладеної угоди особа вже не може оскаржувати вирок.

Роман Кубай переконаний, що відхід слідчо-оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Вінницькій області від силових методів протидії несплаті податків на користь аналітичній роботі з відшкодування завданих державі збитків, сприяє підвищенню економічної ефективності їх роботи. Відтак, у 2013 році жодна особа не була затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення у сфері оподаткування. Також ніхто на сьогодні не утримується під вартою.

Додамо, що нині діяльність слідчо-оперативних підрозділів Міндоходів і його головного управління у Вінницькій області орієнтована на впровадження світового досвіду при проведенні досудового розслідування кримінальних проваджень. Особлива увага, при цьому, приділяється розвитку аналітичної функції, а саме роботі з базами даних та інформаційно-аналітичними системами. Натомість фактичне втручання в господарську діяльність суб’єктів господарювання максимально скорочується.


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 87
візитів сьогодні: 187
візитів всього: 187755