Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
Пожежі в житловому секторі!
14 лютого 2017 року 14:05

Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частка яких виникає саме у житловому секторі. Зазвичай їх причиною є самі люди, які нехтують елементарними правилами пожежної та,  в першу чергу, власної безпеки.

На території Вінницької області з початку 2017 року трапилося 247 пожеж в яких загинуло 14 осіб, травмовано 8 осіб. На території нашого району станом на 13 лютого 2017 року трапилося 7 пожеж, в яких загинула одна особа.

Особливо збільшується кількість пожеж з пониженням температурних показників, коли для обігріву власних помешкань, дачних будинків люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, перенавантажують електромережу.

Саме тому Рятувальники Тульчинського району застерігають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:

-  не паліть у ліжку;

- використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі;

-  слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення;

- не залишайте без нагляду, у разі виходу з приміщень, увімкненими в електромережу обігрівальні прилади, телевізори, праски тощо;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі  великої потужності.

Дорослим слід пам’ятати, що безпека дітей залежить від їх виховання та свідомого ставлення до елементарних правил пожежної безпеки. Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь!

Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.

Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та особистої безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

                                     Тульчинський районний сектор!


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 323
візитів сьогодні: 84
візитів всього: 185217