Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
До уваги жителів міста!
7 лютого 2017 року 16:04

Тульчинська міська рада просить всіх власників та орендарів комерційних та нежитлових приміщень, тимчасових споруд м. Тульчина згідно п. п. 2.21 та 2.24 Правил благоустрою міста Тульчина проводити снігоочистку та регулярне прибирання своїх території та прилеглих до них тротуарів, вулиць, автобусних зупинок міського транспорту.

Повідомляємо, що в ніч з 07.02.2017р на 08.02.2017р. будуть проводитись роботи по очищенню проїзної частини вулиць від снігового покриву.

Для безперешкодного проведення даних робіт просимо всіх жителів не залишати транспортні засоби на проїзній частині вулиць міста.

Нагадуємо, що згідно з ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) порушення правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.   

Тульчинська міська рада дякує адміністрації училища культури, обслуговуючому персоналу магазина «Продукти», що знаходиться по вул. М. Леонтовича, 49 (власник Папуашвілі В. Г.), обслуговуючому персоналу аптеки-музею директор (Зелюк І. В.), обслуговуючому персоналу ТРК «Європейський» та іншим за своєчасне прибирання прилеглої території.


Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 352
візитів сьогодні: 84
візитів всього: 185217