Творча спілка "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" запрошує до участі в конкурсі
3 лютого 2017 року 16:02

28 березня ц.р. у м.Києві відбудеться XXXII Всеукраїнський фестиваль-конкурс сучасної естрадної пісні «ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ-2017».

8 квітня ц.р. у м.Львові відбудеться X Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «ЛЬВІВСЬКА РАПСОДІЯ-2017».

25-28 квітня ц.р. у м.Ужгороді відбудеться XV Всеукраїнський фестиваль- конкурс мистецтва «ЗАКАРПАТСЬКИЙ ЕДЕЛЬВЕЙС-2017».

30 квітня ц.р. у м.Києві відбудеться X Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «АКАДЕМКОНЦЕРТ-2017».

Інформаційне забезпечення Фестивалів-конкурсів здійснюють Національні теле- і радіокомпанії України, ДТРК «Всесвітня служба Українського телебачення і радіо» (показ на 137 країн світу), друковані засоби масової інформації. Головний інформаційний спонсор Фестивалів - парламентська газета «Голос України».

Запрошуємо до участі у Фестивалях-конкурсах представників міста. Заявки на участь у Фестивалях-конкурсах приймаються по телефону (095)794-03-52, директор-розпорядник Дехтяренко Леонід Федорович.