3 лютого 2017 року 11:31

Тульчинська міська рада  повідомляє, що 13.02.2017 року о 10:00 год. в залі засідань приміщення будинку рад відбудуться громадські слухання, на обговорення яких виносяться слідуючі питання:

1.     Про  встановлення та порядок справляння місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік

На громадські слухання запрошуються члени територіальної громади міста,  посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, керівники підприємств, установ, організацій, суб’єкти підприємницької діяльності, діяльність яких пов’язана з питаннями,що обговорюються,голови будинкових і вуличних комітетів.

Міський голова                                                                        В.М. Весняний