Творча спілка "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" запрошує до участі в конкурсі
11 січня 2017 року 10:14

10-11 лютого 2017 року у м.Харкові відбудеться Всеукраїнський фестиваль- конкурс мистецтв «СЛОБОЖАНСЬКА ВЕСЕЛКА. Харків-2017».

19 лютого 2017 року у м.Києві відбудеться XI Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «МУЗИЧНА ШКОЛА-2017».

10 березня 2017 року у м.Києві відбудеться XIX Всеукраїнський фестиваль- конкурс мистецтв «ДИТЯЧИЙ ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ-2017».

Інформаційне забезпечення Фестивалів-конкурсів здійснюють Національні теле- і радіокомпанії України, ТРК «Тоніс», друковані засоби масової інформації. Головний інформаційний спонсор Фестивалів - парламентська газета «Голос України».

Запрошуємо до участі у Фестивалях-конкурсах представників м. Тульчина та району. Заявки на участь у Фестивалях-конкурсах приймаються по телефону (095)794-03-52, директор-розпорядник Дехтяренко Леонід Федорович.