Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
архів Актуально
26 жовтня 2016 року 12:27

До уваги громадян Тульчинського району!!!

4 листопада 2016 року, о 12 годині в приміщенні  Тульчинського відділення Немирівської  ОДПІ відбудеться прийом громадян Тульчинського району начальником  Головного управління ДФС у Вінницькій області Осмоловським Р.В.

 

           Керівництво Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

20 жовтня 2016 року 12:07

У зв’язку з прийняттям змін до законодавчих актів, а саме, з 16 липня  2016 року вступив в дію новий Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення та виключення з їх Реєстру, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року № 440, у керівників громадських організацій виникає багато запитань щодо внесення їх до Реєстру та подання податкової звітності за підсумками 2016 року. Пропонуємо до уваги відповіді  на актуальні запитання, з якими звертались під час проведення сеансу «гаряча лінія» 13 жовтня.

20 жовтня 2016 року 12:04

Внесення змін до реєстраційних даних платників податків здійснюється відповідно до вимог Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДФС України від 09.12.2011 р. №1588 (далі – Порядок обліку).

20 жовтня 2016 року 11:52

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, у графі 3а «Сума нарахованого доходу» розрахунку за формою № 1ДФ відображають дохід, нарахований за звітний квартал фізособі з ознакою доходу, наведеною у Довіднику ознак доходів.

12 жовтня 2016 року 12:32

Відповідно до Кодексу для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб'єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву. Заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один з таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством;

12 жовтня 2016 року 12:24

У четвер, 13 жовтня 2016 року, з 15 до 16 год у приміщенні Тульчинського відділення  відбудеться черговий телефонний сеанс «гаряча» лінія.

Тема телефонного сеансу: «Громадські організації: реєстрація та перереєстрація». На запитання відповідатиме завідувач сектору оподаткування юридичних осіб Людмила Михайлівна Теремчук за телефоном  2-27-92.

Відділ організації роботи Тульчинського відділення

12 жовтня 2016 року 12:15

Сільгосппідприємство виплачує фізичним особам орендну плату за землі сільськогосподарського призначення коштами та в натуральній формі. Як оподатковуються виплати за оренду земельного паю? Відповідно до Податкового кодексу України (далі - ПКУ) дохід від надання майна (у вказаному випадку — землі) в оренду потрапляє до місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків згідно з пп. 164.2.5 ПКУ. 

12 жовтня 2016 року 12:11

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  12 жовтня(середа) 2016 року проводить інформаційно-консультативний семінар. Під час семінару будуть розглянуті слідуючі питання:

12 жовтня 2016 року 10:15

Охочі повернути частину або весь сплачений податок на доходи з зарплатні за 2015 р. ще можуть скористатися правом на податкову знижку (далі — ПЗ), адже подати декларацію про майновий стан і доходи з цією метою можна до кінця 2016 року.Нагадаємо: цим правом може скористатися тільки фізособа — резидент України (пп. 166.4.1 Податкового кодексу України, далі — ПКУ), яка не є підприємцем (пп. 14.1.170ПКУ).

12 жовтня 2016 року 10:07

Фізична особа – підприємець на спрощеній системі 3 група має право отримувати дохід за новими видами діяльності КВЕД при умові занесення держреєстратором відповідних змін у держреєстр. Відповідно до п.298.6 ст.298 Податкового кодексу України у разі зміни податкової адреси суб'єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни.

12 жовтня 2016 року 10:01

Благодійну допомогу переселенцям і жителям населених пунктів, де проводиться АТО, не включають до оподатковуваного доходу в будь-якій сумі. Проте така допомогу має бути направлено на оплату (компенсацію) вартості лікарських засобів, донорських компонентів, виробів медичного призначення тощо (пп. 170.7.8 Податкового кодексу України http://vobu.ua/images/codex/pku/pku.html#st170). Водночас обов’язок контролювати цільове використання коштів покладено на благодійника.

12 жовтня 2016 року 09:21

Для створення комфортних умов при поданні податкової звітності Центри обслуговування платників працюватимуть у святкові та вихідні дні за таким режимом роботи:

14  жовтня– вихідний день;

15 жовтня – до 13.00 год.

Сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.

Проектом регуляторного акту передбачено затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Тульчина для подальшого визначення розміщення тимчасових споруд на території м. Тульчина.

Проектом регуляторного акту передбачено затвердження єдиний архітектурний тип тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної торговельної мережі  та надання послуг у сфері розваг.

23 вересня 2016 року 15:10

автор Тульчинська міська рада

23 вересня 2016 року

Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання:

     - ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244,

Якщо платник податків не має можливості у визначений термін самостійно виконувати зобов’язання перед бюджетом зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), то в такому разі існує загроза виникнення податкового боргу підприємства. З метою покращення його фінансового стану, недопущення виникнення боргу,  платнику податків  надається право отримання розстрочення грошового зобов’язання. 

22 липня в приміщенні Тульчинського  відділення Немирівської об’єднаної державної інспекції відбулась зустріч начальника відділення Віталія Чуби з представниками підприємницьких кіл району. На зустріч були запрошені голова спілки підприємців тульчинщини, член регіональної ради підприємців при Вінницькій ОДА Вячеслав Бондар та  фізичні особи підприємці.

Нещодавно, у Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ пройшла зустріч аграріїв з податківцями, під час якоїобговорили питання повноти нарахування та сплати належних платежів до бюджету, особливості оподаткування підприємств сільськогосподарської галузі, зокрема податку на додану вартість. 

архів Остані новини
25 жовтня 2016 року 14:46

В рамках підтримки проекту Інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами у Тульчинському районі, 24 жовтня 2016 року відбувся моніторинговий візит експертів DESPRO до району.  З боку DESPRO у візиті взяли участь: Юрг Крістен – директор проекту DESPRO (Швейцарія), В’ячеслав Сороковський та Дмитро Лазненко - експерти DESPRO.  

25 жовтня 2016 року 09:17

22 жовтня у м. Калинівка відбувся відкритий Кубок Вінницької області з ММА . В змаганнях прийняло участь 110 учасників віком від 10 років та старші. Бійці представляли такі міста як Хмельницький, Житомир, Вінниця, Тульчин, Калинівка ,Погребище.Ск " Гепард " представив команду у складі 23 спортсменів у різних віково-вагових категоріях. Додому наші бійці повернулись усі з нагородами.Чемпіонами стали: Бойчук Володимир, Очеретний Ростислав, Рудий Артем, Андрущенко Володимир,Коваль Влад, Харченко Костя, Булгучев Руслан та Сакал Вадим.

Срібними призерами:

 

24 жовтня 2016 року о 10 годині відбулася

16 сесія 7-го скликання Тульчинської міської ради. 

На сесію були винесені питання згідно порядку денного:

Змагання для юних козаків, у яких учасникам потрібно було продемонструвати сильний характер, розум, кмітливість і найкращі фізичні якості, були організовані з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України,

23 жовтня 2016 року 12:38
23 жовтня святкує свій День народження Бояр Василь Васильович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
ВІТАЄМО!!!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження від апарату Тульчинської міської ради, депутатського корпусу та її виконавчого комітету. 

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

21 жовтня 2016 року 15:26

На початку жовтня завідувач єпархіального відділу по взаємодії з силовими структурами Тульчинської єпархії протоієрей Роман Рудаков відвідав суворівські місця в Швейцарії. Поїздка відбулася на запрошення товариства «Друзі Суворова з Гларуса» (кантон Гларус, Швейцарія) за підтримки Посольства України в Швейцарії та сприяння, відомого письменника, історика який вивчає життя Олександра Васильовича Суворова Б.М. Полякова. 

14 жовтня 2016 року 21:01

11 жовтня в Тульчині відбулося урочисте відкриття унікальної на Вінниччині аптеки - музею, директором якої є її засновник, лікар і краєзнавець Іван Зелюк. Захід відбувся за участі голови районної ради Олексія Авраменка, тульчинського міського голови Валерія Весняного, начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського, директора Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерини Висоцької, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерини Третьякової, інших посадовців з Вінниці та Тульчина, лікарів, працівників культури та музейної справи, широкої громадськості.

13 жовтня 2016 року 10:48

Шановна тульчинська  громадо!

Від щирого серця вітаємо усіх зі святом Дня захисника України, що як і День Українського козацтва, перебуває під захистом Покрови Пресвятої Богородиці.У час, що випав на нашу долю, Українська держава та українське суспільство вкотре в історії зазнали нападу ворожих воїнів та смертоносних ударів ворожої зброї.З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві й було встановлене таке свято – «День захисника України».

13 жовтня 2016 року 10:46

День Украї́нського козацтва — свято України. Відзначається 14 жовтня в день свята Захисника України та свята Покрови Пречистої Богородиці.

Від імені апарату Тульчинської міської ради, депутатського корпусу та її виконавчого комітету щиро вітаємо Васз Днем Українського козацтва та святом Покрови Пречистої Богородиці!  

12 жовтня 2016 року 15:26

Розклад заходів:

13:00 - покладання квітів і панахида - площа Лонтовича

13:00 - 14:00 - книжкова виставка - площа Леонтовича

13:10 - 13:30 - акції

"Вплети свою стрічку - віддай частку тепла свого серця захиснику України.

Збір продуктів харчування, консервацій і смаколиків нашим воїнам в АТО.

Виставка дитячих робіт художнього відділу Тульчинської ДМШ "Я люблю свою Україну"

площа Леонтовича

13:30 - тематична програма "Свято мужності і відваги" - РБК

11 жовтня 2016 року 11:02

6 жовтня , Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва спільно з Тульчинською районною державною адміністрацією провели презентацію книги «Ключі до вічності» Юрія Хмелевського. Захід відбувся у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук.

10 жовтня 2016 року 10:55

Сьогодні, 10 жовтня 2016 року на базі Тульчинського училища культури відбувся масштабний інформаційно - просвітницький захід на тему гендерної рівності чоловіків та жінок, сучасних соціальних ролей жінок в українському суспільстві. На запрошення представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, до студентів 1 курсу місцевого навчального закладу  завітали -   голова Вінницької  громадської організації "Інформаційний просвітницький центр "ВІСЬ" Світлана Дубина та «соціальний театр»  студентів Вінницького технічного коледжу.

7 жовтня 2016 року 14:25

Від імені апарату Тульчинської міської ради, депутатського корпусу та її виконавчого комітету щиро вітаємо художників  Тульчинщини  з Днем художника України.   Символічно, свято художників відзначається у пору золотої осені 9 жовтня, коли сама природа розгортає яскраве живописне полотно.

7 жовтня 2016 року 09:22

Щиросердечно вітаємо юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.
Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.
Зі здобуттям незалежності Українською державою професія юриста стає все більш вагомою і необхідною. Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.

6 жовтня 2016 року 09:30

Від імені апарату Тульчинської міської ради, депутатського корпусу та її виконавчого комітету щиро вітаємо депутата Тульчинської  міської ради, директора Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ, заслуженого працівника ветеринарної медицини України  Моркляка Михайла Івановича з 60-річним ювілеєм!

5 жовтня 2016 року 08:21

Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти. Кожен з нас згадує своїх Вчителів – тих, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими  та професійними перемогами. Труд вчителя в школі чи викладача вищого навчального закладу, працівника у дошкільній чи позашкільній установі – справа відповідальна. Вчитель — не просто професія. Це покликання душі, вічний пошук істини та самовідданість.

30 вересня 2016 року 12:12

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.


Міський голова
Пошук по сайту
 
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 506
візитів сьогодні: 120
візитів всього: 107666