Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Актуальні новини
Правила благоустрою
ОСББ
Децентралізація
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Міжмуніципальний проект
Офіційні сайти
архів Актуально

Стихійній торгівлі у Тульчині не місце!

 

Проблемою нашого міста багато років поспіль є стихійна торгівля по вулиці М.Леонтовича (бувша вул..Леніна), на відрізку території, що прилягає до центрального ринку...

 

На виконання вимог Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних сил України, Міністра оборони та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, в Сухопутних військах Збройних Сил України триває робота щодо покращення рівня...

ЗА ПОРУШЕННЯ - ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради звертається з проханням до фізичних осіб, що здійснюють торгівлю  товарами в невстановлених місцях!

Торгівля з рук у невстановлених місцях є адміністративним правопорушенням. Особи, що здійснюють несанкціоновану торгівлю, притягуються до відповідальності у відповідності до діючого законодавства України...

 

Замовник конкурсу: Виконавчий комітет Тульчинської міської ради

Тема конкурсу: Увічнення пам'яті загиблих Героїв Євромайдану (Небесної сотні) у м. Києві;

 

Терміни проведення: з 25 березня по 25 квітня 2016 року

Оголошення

 

24 квітня 2016 року о  07. 00 год на території ТРК "Європейський" відбудеться ярмарка-продаж голубів, кролів та іншої живності.

 

тел. 098 370 18 71 - Віктор; 097 480 56 79 - Віталій;

- провідного спеціаліста з питань архітектури, будівництва та благоустрою,

- провідного спеціаліста-державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень,

- провідного спеціаліста-державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

 

 Необхідний перелік документів, що подається для участі в конкурсі:

 

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії -землевпорядника  Тульчинської міської ради.

 

Згідно з чинним Порядком щодо заміщення вакантних посад, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень ради з питань земельних відносин.

 

 Необхідний перелік документів, що подається для участі в конкурсі:

 

1.Найменування підприємства:Тульчинське комунальне підприємство по управлінню будинками.

2.Місцезнаходження: 23600, м. Тульчин, провулок Брацлавський, 6.

3 Характеристика підприємства: підприємство надає  послуги  з утримання будинків.

 

4. Вимоги до претендента:

 - вища технічна освіта, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;

 - стаж роботи на керівних посадах;

 

5. Перелік документів, які повинні надаватись претендентом:

Тульчинська міська рада повідомляє

 

У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Тульчинська міська рада пропонує Всім приєднатися до Години Землі 2016 з метою більш масштабного проведення кампанії щодо необхідності енергозбереження та «зеленого» способу життя.

 

Шановні жителі міста Тульчина! Голова Попаснянської районної ради Жалдаков Костянтин Миколайович звернувся до Тульчинської міської ради та громади міста Тульчина по допомогу для відновлення зруйнованого та постраждалого житла. 

 

Визначною подією у взаємовідносинах держава-нотаріат стало підписання 13 грудня Президентом України змін до законодавства, що стосуються реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і реєстрації бізнесу. Понад 20 мли українців звертались щороку до Міністерства юстиції за сервісами, починаючи від народження і закінчуючи реєстрацією квартири чи бізнесу. Тепер низку повноважень, від яких відмовився Мін’юст, виконуватимуть нотаріуси.

 

20 лютого 2016 року в Україні відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні, встановлений указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв  Небесної Сотні». У період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протестних акцій у державі сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України.

 

З підвищенням температури на людину чекає ще одна небезпека - загроза провалитися під лід. Тому, щоб зберегти здоров'я, чи навіть врятувати життя, слід пам'ятати наступне: - Не перебувати на льоду, якщо його товщина  менша 7 см; - Обмежити пішохідну переправу по льоду; - Дорослим заборонити дітям влаштування катків та ігор, особливо в період зимових канікул.

 

Тульчинська міська ради просить надати пропозиції щодо виготовлення проектно-кошторисної документації - на виконання реставраційних робіт Будинку урочистих подій по вул. Миколи Леонтовича (колишня Леніна), 86 в м.Тульчині; - на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць та провулків міста Тульчина (відповідно до затвердженої Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Тульчина на 2016 рік).

 

Вірус грипу небезпечний, але не всесильний. Можна легко уникнути зараження грипом навіть під час епідемії, якщо дотримуватись кількох простих речей. - Уникати скупчень людей – аби зменшити вірогідність контактів із хворими людьми, Треба знати, що деякі захворілі є заразними навіть до появи очевидних симптомів.

 

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на здачу в оренду нежитлового вбудованого приміщення, загальною площею 95,0 кв.м розташованого на першому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку за адресою: Вінницька обл., м. Тульчин вул. Незалежності, 2, Призначення об’єкту – комерційне використання. Вартість зазначеного приміщення за незалежною оцінкою 204 887 грн. Орендна плата, визначена відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна що перебуває в комунальній власності територіальної громади м. Тульчина, затвердженої рішенням 10 сесії 6 скликання Тульчинської міської ради від 20 травня 2011 року «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тульчина», становить без ПДВ за базовий місяць розрахунку –  3 288,44 грн. і є стартовою.

 

До уваги представників громадських об'єднань,благодійних та волонтерських організацій, що підтримують учасників АТО! Засобів масової інформації; Громадських об’єднань учасників АТО; Громадських об’єднань, що працюють з учасниками АТО; Громадських об’єднань, що мають досвід в наданні соціальних послуг; Благодійних та волонтерських організацій, що підтримують учасників АТО.

25 січня 2016 року 16:55

 

КП "Тульчинкомунсервіс"

код ЄДРПОУ 32097195

 

Затверджений рішенням комітету з конкурсних торгів від 6 січня 2016 року протокол № 1.

 

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради просить активістів та небайдужих жителів міста надати пропозиції для громадського обговорення, щодо подальшої реалізації благоустрою прилеглої території Будинку Рад за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича (колишня Леніна), 1, а саме ідею бюджетного вирішення використання споруди пєдесталу з урахуванням зовнішнього середовища - антуражу - площі "Героїв майдану" на фоні адміністративної будівлі Будинку Рад?

архів Остані новини

Привітання із 71-ю річницею Перемоги у другій світовій війні

 Шановні ветерани другої світової війни, дорогі земляки!!!

 Щиро  вітаю всіх ветеранів і тульчинців із 71-ю річницею Перемоги у другій світовій війні! Скільки б не минуло  років з дня Великої Перемоги, але доки існуватиме на  землі українська нація – у цей день ми вклонятимемося вам, солдати Перемоги. Ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині, щоб сьогодні ми могли жити у мирі і працювати  у незалежній країні, ростити дітей, виховувати внуків... 

Зі святом!

    Шановні жителі міста, від імені Тульчинської міської ради щиро і сердечно вітаю усіх вас із святом Першотравня!

   Щороку 1 травня в Україні святкується, як День міжнародної солідарності трудящих. Це свято під різними назвами відзначається ще в   141 країні світу. 

 Після здобуття Україною незалежності першотравневе свято стало символом боротьби всіх трудящих людей за покращення умов праці, її гідну оплату, соціальні гарантії.

Це свято уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.

     1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого містата України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.

      Тому хочу висловити  щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу на благо Тульчината країни, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання.

    Бажаю вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя.

Успіху, радості, натхнення і сил вам для здійснення всіх планів і починань.

Нехай гарний весняний настрій супроводжує вас протягом всього року!

    Голова міської ради

 Валерій Весняний

Шановні жителі та гості нашого міста!

Щиро вітаю вас із Великоднем!

    Великодні дні – час для переосмислення, прощення та єднання. Це  саме той час, коли треба забути про образи та негаразди.

  Я глибоко переконаний, що складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього українського народу та нашої громади, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас, відчували його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

   Нехай Свято  принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Я бажаю кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні. І нехай злагода, мир та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні! А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

                                                         

               Христос Воскрес!                        Воістину Воскрес!

 

З повагою міський голова Валерій Весняний

 Вдалий виступ тульчинців на  чемпіонаті України  з ММА

У неділю 24 квітня у місті Бориспіль (Київська обл.) успішно відбувся чемпіонат України 2016 зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків.  Змішані єдиноборства не перестають захоплювати глядачів складністю...

26 квітня – День чорнобильської трагедії

 26 квітня 1986 року Україна пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії.  Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам'ять.

25 квітня- Ювілей дня народження

у Тульчинського міського голови

Весняного Валерія Михайловича

 

Шановний Валерій Михайлович!

Усім, хто іде з Вами нелегкими професійними дорогами, надзвичайно приємно привітати Вас із Днем народження! Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і, водночас, здатність розуміти колег і тульчинців, їхні потреби й проблеми - ось що завжди відрізняло Вас від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

Тож цього святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження.

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Щиросердно бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.

Із повагою

Тульчинська міська рада

та її виконавчий комітет

25 квітня 2016 року 10:00

Сьогодні до дня Чорнобильської  трагедії, в м. Тульчин у приміщені Тульчинської дитячої музичної школи о 10 годинні відбулися заходи з вшануванням ліквідаторів аварії на ЧАЕС з нагородженням почесними грамотами та матеріальною допомогою.

Після урочистих подій пройшла хода до Обеліску Героям Чорнобиля для покладання квітів та корзин. В рамках відзначення відбулося відкриття музею «Тульчинці в горнилі Чорнобиля».

Міська рада  активно привітала шановних чорнобильців з врученням подарунків та нагород. Висловлюємо вдячність за Ваш подвиг, бажаємо Вам міцного здоров'я, довголіття, благополуччя та впевненості у завтрішньому дні.

19 квітня 2016 року 15:00

Погребняк Надії Михайлівні виповнилось 90 років. До ювіляра завітали секретар виконавчого комітету міської  ради Косенко Олеся Вікторівна та депутат міської ради...

16 квітня 2016 року 11:00

16 квітня спортсмени нашого клубу прийняли участь у Кубку Вінницької області з ушу, що відбувся у м. Ладижин. В змаганнях прийняло участь близько 150 спортсменів з 10 команд нашої області. СК «Гепард» представило 23 спортсмени віком від 8 до 16 років . В досить напружених та безкомпромісних ...


Міський голова
Пошук по сайту
 
архів Опитування
Чи знаєте Ви про заборону використання піротехнічних засобів в місті Тульчині на період проведення АТО в Україні?
Так
62 (72.94 %)
Ні
23 (27.06 %)
Прогноз погоди в Тульчині
Група
Канал
Європейська ініціатива
Асоціація міст України
Веб-ресурси Тульчина
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 503
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 96068