Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Податкова інформує
Правила благоустрою
ОСББ
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Офіційні сайти
Міжмуніципальний проект
Веб-ресурси Тульчина
архів Актуально
20.07.2015 в м.Києві відбувся семінар по питанням децентралізації в Україні

 

21 липня відбулась зустріч міських голів у Києві. З доповіддю та розясненнями про Децентралізацію виступив -Анатолій Федорович Ткачук - директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства

 

Термін "ОСББ" (об'єднання співвласників багатоквартирних будинків) вперше став відомим широкому загалу у 1992 році, коли у Законі України "Про приватизацію державного житлового фонду" було зазначено, що власники приватизованих квартир можуть створювати такі об'єднання.

 

З 11 липня 2015 року набрав чинності документ про збільшення розмірів мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 №426„Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 №957”.

 

Відповідно до рішенням 21 сесії 5 скликання Тульчинської міської ради від 27.02.2008 року з 01 квітня 2008 року заборонено здійснення торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на центральних вулицях міста Тульчина: Леніна, Пушкіна, Незалежності, Спартака, Києво-Подільській та інших невстановлених місцях.

Незважаючи на обладнання додаткових торгових рядів на території ринку РСТ та наявність вільних торгових площ на території ТРЦ «Європейский», продавці задля збільшення виторгу ладні здійснювати торгівлю посеред пішохідної частини центральної вулиці міста, створюючи певні незручності та залишаючи поза увагою скарги громадян, що мешкають у прилеглих будинках, на постійне засмічення прибудинкової території, шум та галас.

 

Уявіть, що буде з планетою через 100 років, якщо відходи на звалище надходитимуть з такою ж інтенсивністю, як це відбувається зараз. Адже практично кожна річ рано чи пізно стає відходами. В такому випадку планета сама перетвориться в одну велику смітник, вся поверхня якої буде всіяна щільним шаром сміття. Крім цього, весь викинутий і не перероблене сміття, припустимо, батарейка або ртутна лампа, здатна вступити в хімічну реакцію і нанести непоправної шкоди довкіллю. Це стосується і всіляких розчинників, миючих засобів і навіть деревних виробів, які були оброблені фарбами або хімічними складами. Розкладаючись, такі відходи отруюють ґрунт, а разом з нею і всі рослини, ягоди, дерева і квіти, що ростуть або зійшли на неї. У підсумку ягоди і плоди, дерева, а також вода з джерел стає не придатною для вживання. Прикро, що відбувається це все через те, що хтось викинув консервну банку, тару з-під миючого засобу або шампуню або банку з розчинником або оліфою.

 

  Військовими комісаріатами Вінницької області, в тому числі і Тульчинського військкомату у взаємодії з органами місцевої влади, місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій в цілому якісно проведено заходи по підготовці до 6 черги часткової мобілізації. Спільно проведено великий обсяг заходів по оповіщенню, уточненню військово-облікових даних, проведенню медичних оглядів для визначення ступеня придатності до військової служби, врученню повісток та укомплектуванню команд.

 

З початку 2015 року в м. Тульчинта Тульчинському районі сплачено 4,6 млн грн плати за землю, з яких понад 3,4 млн грн сплатили юридичні особи. Фізичними особами було внесено понад 1 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року фактичні надходження з плати за землю збільшились на півмільйона гривень, тобто на 16%.

архів Новини
3 серпня 2015 року 12:29

 

Фінансова сфера – часто є питанням дискусії молодят та навіть сімейних пар з досвідом. Не рідко саме відмінності у поглядах на фінанси, різні підходи до грошей та управління ними стають підґрунтям для проблем та родинних конфліктів. Як управляти сімейним бюджетом?

21 липня 2015 року 14:00

 

При перейменуванні вулиць і площ вносити зміни в реєстраційні документии на власність, паспорти і тому подібне не потрібно. Найпоширенішими відмовками, чому вулиця досі не перейменована, є такі: «ми так звикли, навіщо щось змінювати?», «не на часі», «мешканцям потрібно буде змінювати усі документи – це дуже дорого!», «зараз війна (вибори/економічна криза), треба іншим займатися», «ліпше б пенсію підняли», «це ж наша історія!», «не треба чіпати минуле, треба думати про майбутнє».

20 липня 2015 року 17:30

 

Територію Вінницької області  в різних місцях перетинає система високовольтних ліній електропередачі високої напруги: 330-750 кВ. Для забезпечення нормальної експлуатації ліній електропередачі і безпеки населення. «Правилами охорони електричних мереж» (затверджених постановою Кабміну України від 04.03.1997 р.№209) Передбачена охоронна зона – для ліній 330кВ – 30 м, для ліній 750 кВ-40м по обидві сторони лінії від проводів.

20 липня 2015 року 12:07

 

З 9 по 16 липня на березі річки Південий Буг у дитячому таборі " Подільський Артек" відбулись навчально-тренувальні збори , які були організовані Вінницьким обласним осередком федерації змішаних єдиноборсв ММА України.В зборах прийняли участь спорсмени СК" Гепард" м.Тульчин та СК" Козак" м.Погребище.

19 липня 2015 року 12:48

 

«Організація інформування та забезпечення участі зацікавлених сторін в виконанні Плану щодо реалізації стратегії ІПТПВ Тульчинського цільового регіону»

18 липня 2015 року 12:07

 

Кожен з нас може зробити свій побут комфортнішим та підвищити рівень життя, якщо спробує бути енергоощадним. Набагато простіше й дешевше зберігати тепло й електроенергію, ніж потерпати від протягів, вогкості і холоду у власній квартирі чи будинку та сплачувати великі рахунки за марнотратно витрачені ресурси.

16 липня 2015 року 09:09

 

Напередодні пройшли громадські слухання під головуванням міського голови Валерія Весняного. Гостроти  під час обговорення набуло питання «Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2016 рік» На розсуд громадськості буливинесено два проекти рішень.

14 липня 2015 року 21:25

 

Якщо Ви перебуваєте в приміщені: - негайно зачиніть всі кватирки, вікна, двері; - вимкніть електроприлади з розетки; - перебувайте подалі від вікон, електроприладів, будь-яких металевих предметів; - у квартирах не користуйтеся водогоном; - утримайтеся від дзвінка по телефону.


Міський голова
Пошук по сайту
 
архів Опитування
Чи підтримуєте Ви пропозицію добровільного обєднання територіальних громад Тульчинського району в радіусі зони доступності 25 км в одну спроможну громаду з адміністративним центром в місті Тульчині
Так
55 (68.75 %)
Ні
23 (28.75 %)
Інша думка
2 (2.5 %)
Прогноз погоди в Тульчині
Європейська ініціатива
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 502
візитів сьогодні: 2
візитів всього: 78762