Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Податкова інформує
Правила благоустрою
ОСББ
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Офіційні сайти
Веб-ресурси Тульчина
архів Актуально

 

09.30 год реєстрація учасників в сесійній залі Будинку Рад за адресою: м. Тульчин, вул. Леніна, 1.  Початок семінару о 10.00 год. На семінар запрошуються голови ОСББ, ЖБК, квартальних, вуличних, будинкових комітетів. Будуть присутні представники "Ощадбанку", які надаватимуть консультації з приводу механізмів кредитування відповідно до Державної програми підтримки населення до впровадження енергоефективних заходів.

 

Тульчинська міська виборча комісія повідомляє:

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеві вибори» зареєстровано в єдиному одномандатному виборчому окрузі кандидатом на посаду Тульчинського міського голови:

 

В комунальне підприємство "Тульчинкомунсервіс" на постійну роботу потрібні електрики з досвідом роботи ( 4 рівень електродопуска ), заробітня плата за домовленістю.

Звертайтесь за телефоном: 2-27-42 та за адресою: м.Тульчин, пров. Брацлавського, 6, офіс КП.

 

Заступник міністра фінансів України Олена Макеєва повідомила, що військовий збір з грошового забезпечення в Україні буде продовжено на рік "Військовий збір буде продовжено на рік, поки йде війна", - сказала Макєєва, відповідаючи на питання, чи буде продовжено дію військового збору.

 

Депутати міської ради в комісіях обговорили список вулиць, які необхідно перейменувати. На даний час триває обговорення нових назв вулиць з громадянами міста. Виконком Тульчинської міської ради звертається до квартальних та депутатах, які працюють по округах довести до відома жителів необхідність активної громадської участі в обговорені.

 

З початку 2015 року в Україні відбулося зростання рівня травматизму під час використання газу в побуті, зокрема  у закладах громадського харчування та приватному секторі. Так, під час пожежі 03.01.2015 р., яка виникла  в приміщені кафе «Нью Хата», що в м. Харків постраждало 3 відвідувача кафе. Причиною пожежі став балон зрідженого вуглеводневого газу, який   використовувався для обігріву кафе. 11.01.2015 р в м. Ізмаїл Одеської області в приміщені кафе «У фонтана» внаслідок вибуху газоповітряної суміші постраждало 9 осіб (5 працівників та 4 відвідувача кафе). Вибух стався через виток газу з газобалонної установки, в якій використовувався полімерно-композитний балон. Не оминули аварії, пов’язані з використанням газу в побуті і Вінниччину.

 

Поради про те, які заходи енергозбереження є найефективнішими в сучасних умовах, як раціонально використовувати енергію та навчитися її берегти.

19 березня 2015 року 13:30

 

І знову до нас на поріг завітав щедрий вересень, тож маємо гарну нагоду зібратися усією громадою, щоб 408-й раз відзначити разом – День народження нашого чудового  міста на Поділлі. У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, храми, історичні пам’ятки архітектури, його героїчне минуле і трудове сьогодення.

архів Новини
1 жовтня 2015 року 09:38

 

Освітяни  району  зібралися   відзначити  своє  професійне  свято – свято натхнення, творчості, любові  до дітей.  Привітати педагогів  прийшли:  голова  Тульчинської   районної   державної  адміністрації  Підболячний Микола  Васильович,  голова  районної  ради  Авраменко Олексій  Петрович,  міський  голова  Весняний Валерій  Михайлович,   які  нагородили  грамотами  та  вручили  грошові  винагороди  кращим  учителям,  викладачам  та  вихователям. З  вітальним  словом до  учителів  району  звернувся  начальник  відділу  освіти  Митрицан М.М. Він  побажав  педагогам  миру,  терпіння,   мудрості  та  вдячних  учнів.

30 вересня 2015 року 09:30

 

З боку DESPRO у візиті взяли участь: Юрг Крістен - директор швейцарсько-українського проекту та Вячеслав Сороковський - експерт DESPRO. Робоча зустріч відбулася за участю голови районної ради Олексія Авраменка, голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника,  міського голови Валерія Весняного, заступника міського голови Олександра Овчарука, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Валерія Руденка, до роботи також були залучено голів Суворовської та Кинашівської сільських рад, начальника комунального підприємства «Тульчинкомунсервіс».

28 вересня 2015 року 09:40

 

27 вересня за підтримки Тульчинської міської ради у нашому місті у Торгово розважальному комплексі "Європейський " відбувся 8-й традиційний турнір з рукопашного бою присвячений до Дня міста Тульчина. Загальна кількість участників 85 спортсменів віком від 6 років та дорослі понад 18 років. В змаганнях прийняло участь 5 команд а саме Одеська федерація військовоспортивних багатоборств, СК" Барс" м. Одеса, СК " Хонза" м.Ладижин,СК " Козак" м.Поребище та наш Спортивний Клуб" Гепард".

28 вересня 2015 року 09:12

 

24 вересня 2015 року в м. Тульчині відбулися розширені збори членів громадської організації «Тульчинське районне об’єднання учасників АТО» (голова – Віталій Харченко) за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, міського, селищних, сільських голів, учасників АТО та членів їх сімей, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ, волонтерських організацій, районних ЗМІ.

25 вересня 2015 року 08:53

 

23 вересня у Тульчинському районному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки творчих робіт бібліотечних працівників, присвяченої Всеукраїнському дню бібліотек.

24 вересня 2015 року 11:35

 

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій скерували спільне звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням про співфінансування реконструкції Палацу Потоцьких у місті Тульчині Вінницької області.

24 вересня 2015 року 09:06

 

22 вересня 2015 року з нагоди Дня партизанської слави голова районної ради Олексій Авраменко і перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник відвідали ветерана Другої світової війни, учасника партизанського руху в Італії Якова Васильовича Фільченкова, жителя с. Мазурівка.


Міський голова
Пошук по сайту
 
архів Опитування
Чи подобається Вам робота сайту Тульчинської міської ради?
Так, подобається
38 (24.52 %)
Норм
88 (56.77 %)
Ні
29 (18.71 %)
Прогноз погоди в Тульчині
Децентралізація
Міжмуніципальний проект
Європейська ініціатива
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 502
візитів сьогодні: 101
візитів всього: 81520