Головне меню
Нормативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Пошук по сайту
 
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 502
візитів сьогодні: 13
візитів всього: 75041
архів Актуально

 

УВАГА ! Через постійні взломи офіційного веб -сайту, ПОВІДОМЛЯЄМО що деякі посилання, сторінки та розділи сайту можуть відображатися некоректно або зовсім не працювати! Також ПОВІДОМЛЯЄМО про заплановані заходи по технічній підтримці та ремонту данного веб-ресурсу!

 

Тульчинці, як і мешканці всієї України, відтепер можуть отримати довідку  з Державного реєстру речових прав в режимі он-лайн через мережу Інтернет. Для цього потрібно зареєструватись у Кабінеті адміністративних послуг на офіційному сайті Державної реєстраційної служби України (https://kap.minjust.gov.ua)

 

На засіданні Уряду 28 лютого 2015 року прийнято постанову № 106 «Про внесення змін до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій» Зазначеною постановою передбачено, що з травня 2015 року запроваджується новий, спрощений порядок надання житлових субсидій на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги. 

 

Що передбачається нового в призначенні субсидій ?

20 березня 2015 року 09:15

 

Автор: Тульчинська міська рада

  20 березня   2015 року

 

       Керуючись ст.9 та ст.13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 року № 1160-ІV, ст.7,13,14,31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", п.2 ст.28   Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  постанов Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань,  Тульчинська міська рада повідомляє про  оприлюднення проекту рішення Тульчинської міської ради  «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надаються  КП «Тульчинкомунсервіс»».

  

 

В звʼязку із вкрай важкою ситуацією, яка склалася на Сході України та недостатнім  матеріально-технічним забезпеченням військовослужбовців, що беруть участь у антитерористичній  операції, просимо Вас відгукнутися і надати посильну фінансову, матеріальну допомогу (теплі речі, продукти харчування) для військовослужбовців з Тульчинського району, які виконують завдання в зоні АТО.

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ У МІСТІ ТУЛЬЧИНІ

 

I. Загальні положення
 

1.1. Ці Правила регулюють права і обов'язки учасників правовідносин у галузі благоустрою території міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у місті.

1.2. Правила містять загальнообов'язкові на території міста норми, за порушення яких передбачена відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 

читати далі

 

У рамках проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! - 2015» Тульчинська міська рада закликає громадян міста, колективи підприємств, установ та організацій прийняти участь у прибиранні та благоустрої прилеглих територій щотижня, починаючи з 18 березня.


 

25 квітня 2015 року відбудеться традиційна щорічна соціально-екологічна акція, метою якої є прибирання зелених зон та благоустрою території а також виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього долучення місцевих громад до прибирання своїх міст.

 

Зазвичай туристи, які побували в Швейцарії, захоплюються чистотою міст і сіл країни, але рідко цікавляться, яким чином це досягається. Система сортування сміття, що практикується вже в багатьох країнах світу, в Швейцарії доведена абсолютно до крайності. Майже до абсурду. Сортують все, що піддається сортуванню.Ця система не знає винятків - всі зобов'язані розкладати сміття по різних контейнерах. Це повна демократія, де беруть участь усі. І це повна відсутність демократії , де нічиї заперечення і дискусії не приймаються: не згоден - плати штраф. Подібний підхід до утилізації сміття можливий тільки в Конфедерації Хельветіке. Такий менталітет. Всім подобається жити чисто.

архів Новини
18 квітня 2015 року 04:40
10 травня у нашому місті відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств ММА " Битва за Тульчин"

 

В рамках турніру відбудеться 15 поєдинків . Бійці СК " Гепард" зустрінуться проти біців Черкаської та Хмельницької областей. Початок турніру о 16.00 в РБК. https://vk.com/club9955918

17 квітня 2015 року 19:08
24-25 квітня спортсмени нашого клубу віком від 7 до 17 років приймають участь у Відкритому чемпіонаті Вінницької області з УШУ , що пройде у м. Ладижин

 

17 квітня 2015 року 15:20

 

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і  просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Ідея святкування Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який було проведено американськими і канадськими трудящими в 1989 році в  пам’ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі. Уперше в  світі з ініціативи МОП він відзначався у 2003 році. Україною підтримано ініціативу МОП і 28 квітня відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 визначено як День охорони праці.

15 квітня 2015 року 10:47

 

Писанка з Вінницької області, яка була представлена у конкурсі «Folk Ukraine»,  зайняла ІІ місце серед областей України.

9 квітня у Києві відбувся ІV «Всеукраїнський фестиваль писанок - 2015» у рамках проекту «Folk Ukraine». Свої писанки представляли усі області України, в тому числі і Вінницька. Цьогорічною тематикою фестивалю був образ Берегині – богині добра і захисту людини.

Воістину Воскрес!

 

З нагоди світлого величного християнського свята – Воскресіння Христового, прийміть сердечні вітання та найкращі побажання – міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення. Нехай цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього.

Хай диво Християнського Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця, а переможний дух надії додає Вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання України.

Міський голова Валерій Весняний

11 квітня 2015 року 13:10

 

Навчати дітей правильному і безпечному поводженню з вогнем та у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у побуті потрібно ще з малечку. Саме для цього в дошкільних навчальних закладах проводять різні тематичні заходи, навчально-пізнавальні ігри, конкурси тощо.  Аби діти ліпше засвоювали навики безпечного життя, досить часто такі виховні заходи здійснюють спільно з представниками пожежно-рятувальної служби, які не лише розповідають малечі про правила безпеки, а й проводять практичні заняття з вихователями і дітьми.

9 квітня 2015 року 17:11

 

Для військовослужбовців Збройних Сил та представників районного громадського формування з охорони громадського порядку «Тульчинська районна народна самооборона» (групу очолював Олексій Нікітін) теорію і практику надання домедичної допомоги в умовах бойових дій продемонстрували фахівці Тульчинської центральної районної лікарні: лікар-анестезіолог Олена Забейда, лікар-хірург Віктор Мазур, лікар-ортопед-травматолог Віталій Фомик.

9 квітня 2015 року 09:23

 

Нещодавно в м.Літині відбулася першість Вінницької області з міні-футболу серед юнаків 1999-2000 р.н. В змаганнях взяли участь 8 команд з міні-футболу з усієї області. У напруженій боротьбі і надзвичайно захоплюючій грі збірна команда Тульчинської ДЮСШ  для дітей-сиріт (керівник С.Габріель) посіла ІІІ загальнокомандне місце.

 

5 березня Запорізької області пройшов Міжнародний турнір з ММА в якому приймали участь спортсмени СК «Гепард» Булгучев Руслан та Слободяник Владислав.Турнір пройшов на високому рівні та вдало,наші бійці показали досить хороші поєдинки,тим самим прославивши наше місто та клуб.

8 квітня 2015 року 10:34

 

Розділи лайт та класика, серед юнаків та дівчат середнього і старшого віку (14-15, 16-17 років). Сім спортсмени нашого клубу були включені до складу збірної Вінницької області для участі у чемпіонаті України.


Міський голова
архів Опитування
Чи прийдете Ви підтримати команду нашого міста 10 травня о 16.00 на турнір зі змішаних єдиноборств ММА "Битва за Тульчин"?
Так
25 (89.29 %)
Ні
3 (10.71 %)
Прогноз погоди в Тульчині
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Веб-ресурси Тульчина