Курс Валют
Курс USD
Нові коди Класифікації доходів бюджету

Наказом Міністерства фінансів України від 17.01.2013 № 19  внесено зміни до бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію» .

Звертаємо увагу суб”єктів господарювання щодо подання платниками податків, які сплатили авансові внески з податку на прибуток у січні 2013 року, заяв про переведення сплаченої суми вказаних внесків на нові коди Класифікації доходів бюджету, що призначені для сплати авансових внесків з податку на прибуток.

В подальшому проводити нарахування авансових внесків з податку на прибуток за новими кодами Класифікації доходів бюджету.

Додаткову інформацію можна отримати в центрі обслуговування платників податків  при ДПІ у Тульчинському районі або зателефонувавши за номером телефону 2-27-91 .

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПІ у Тульчинському районі

архів Опитування
Нещодавно у нашому місті з'явились 5 єксперементальних майданчиків для роздільного збору побутового сміття. Чи розділяєте Ви сміття?
Так.
260 (81 %)
Ні.
61 (19 %)
архів Анонси подій

48 сесія Тульчинської міської ради 6-го скликання відбудеться   30 травня 2014 р. о 11.00 год. в приміщенні будинку Рад.

На розгляд сесії виносяться питання:

Комунальне підприємство "Тульчинкомунсервіс" надає послуги автовишки (18 метрів) на базі автомобіля ГАЗ-3309. тел.2-27-42